Džimīti bija nopirkusi kāda vidusskolniece no Alūksnes. Protams, meitene pirms tam nebija konsultējusies ar vecākiem un viņiem viņš ļoti nepatika. Pēc vidusskolas meitene plānoja doties kur citur, vai arī kāda cita iemesla dēļ vairs nevarēja parūpēties par Džimīti, tāpēc atrada „Seskumīli” un puisīti atdeva.

Jau sākumā pamanījām, ka Džimītis laikam piedzīvojis vardarbību tieši no vīrieša puses, jo ļoti baidījās tieši no vīriešiem. Pagāja apmēram pusotrs gads, kamēr Džimītis pierada pie Vitālija. Pamanījām, ka Džimītis laikam bija turēts tikai būrī, jo viņam bija ļoti vājas kājiņas. Sākumā pat nevarēja uzlēkt uz gultas malas. Labi, ka mums bija jau cits seskiņš- Fredis- kas uzņēmās iniciatīvu iemācīt Džimim visas nepieciešamās palaidnības (piemēram, rāpties augšā skapī), kā arī ielēkt gultā un darīt citas lietas.

Džimītis bija ļoti slikti barots. Ar cīsiņiem. Katru reizi, kad vārījām cīsiņus, palika kā traks un mēģināja tos dabūt, jo tikai pie tādas barības viņš bija pieradis. Cik sapratām, bija barots arī ar kaķu konserviem. Sākumā Džimītis pat īsti negribēja ēst vistu un pat paipalu oliņas nē! Bet ar laiku pieradinājām viņu pie normālas, seskam veselīgas pārtikas ( lai gan tajās retajās reizēs, kad mājās kāds vāra cīsiņus, Džimis tāpat mēģina tos nozagt un apēst).

Tagad Džimītis jūtas labi, ir ārkārtīgi mīļš un sirsnīgs, lai gan ļoti sāpīgi izjūt jebkuru brīdi, kad kāds no ģimenes dodas prom. Jau ieraugot koferi Džimis paliek dusmīgs un ļoti satraukts. Kad atgriezos no Erasmus Džimis ar mani nedraudzējās kādas divas dienas. Pirmo reizi redzēju tik dusmīgu sesku- sapūties kā bumba sēdēja zem dīvāna un nelīda ārā.

Nu mums ir divi adoptētie seskiņi- Džimis un Toto. Fredītis diemžēl jau devies aizsaulē. Esam ļoti laimīgi par to, ka mums bija iespēja adoptēt tieši šos divus seskus, jo abiem ir ļoti spilgts (individuāls) raksturs un abi ir ļoti draudzīgi, sirsnīgi, taču varu teikt, ka grūti pat iedomāties tagad, skatoties uz mūsu mīluļiem, kam viņiem savas dzīves laikā tomēr nācies iet cauri. Taču, viss labs, kas labi beidzas, šobrīd mums ir divi laimīgi, veselīgi, palaidnīgi seskiņi ar ļoti spilgtām personībām 😀

img_4811 img_5836