Hadings (Hadis) 08.08.2010
Tā kā bijām zaudējuši savu mīļo lācīti, sesku puiku, Zooriņu, un mājās pat palikušās divas sesku meitenes nespēja piepildīt palikušo tukšumu, arī meitenes acīmredzami skuma, zinājām, ka noteikti drīz mājās būs trešais sesks, un noteikti puika! Vispār jau gaidījām pavasari, bet liktenis ir liktenis un viss notiek tā kā tam ir jānotiek .
Sarmīte uz kluba kopsapulci bija paņēmusi līdzi divus atdotos/ pamestos bēdubrāļus. Pat sapņos nebiju sapņojusi, ka pēc sapulces, mājās braukšu ar jaunu ģimenes locekli:).
Te gribas iestarpināt nezināma autora vārdus – „ka mīļotos nemeklē – tos kā dāvanu dod debesis !” paldies debesīm par šo jauko dāvanu:).
Par mūsu adoptēto puiku ziņas ir ļoti skopas, praktiski nekādas, aptuvenais dzimšanas datums – it kā 2010.gada 8.augusts. Tā kā puika jau pietiekami ir izceļojies pa dažādām mājām, tad nolēmām dot viņam viena no teiksmainajiem dāņu vikingu ceļotāja ķēniņa Hadinga vārdu.
Hadis mūsmājās ir jau nedēļu, puika ir ļoti, ļoti mīļš, pacietīgs, kārtīgs. Ļoti saprātīgs un gudrs, atceras rādīto no pirmās reizes. Puika nav kodis ne reizes, pat tad, kad tīrīju ausis, un liku vannā, ja arī spēlējoties sanāk ar zobiņiem padarboties, vienmēr zina cik stipri un cik daudz var to darīt!
Mums par ļoti lielu brīnumu kļuva, ka Sņeša (sesku dāma, kurai ne visai patīk sveši seski) puiku pieņēma jau pēc divām dienām, man jau liekas, ka Sņeša ir pat sākusi smaidīt. Tagad mana sirds priecājās skatoties kā mana trijotne skraida un dauzās, lec un spēlējās, gugina un bubina. Puika noteikti ir dabūjis maz kustēties, jo pirmās dienas viņam skraidīt bija grūti, pa kāpnītēm būrī kāpt nemācēja. Gumijas mantiņu, pirmajās divās dienās, puika vaktēja vairāk kā barību. Puika (pagaidām) neēd svaigu gaļu, bet jau labprāt ēd kaltētu vistas fileju un paipalu olu. Ir acīmredzams, ka ir barots no galda:(. Puikam ir redzamas rahīta pazīmes, vājas pakaļkājas, deformēta astes pamatne, kuras dēļ asti neceļ uz augšu, kā to dara citi seski, bet sagriež uz vienu sānu.
Mums priekšā ir liels darbs – uzlabot puikas fizisko stāvokli un imunitāti ar pastaigām (arī ārā nav bijis), kā arī iemācīties ēst seska puncim vajadzīgus un vērtīgus produktus.
Tā kā turpinājums noteikti sekos:).

Inga , Hadis un pārējā kompānija.