Mazgāt sesku nepieciešams tikai tad , kad tas ir sasmērējies! Mazgāšanai var izmantot maigu kucēnu, kaķēnu vai seskiem domātu šampūnu, ne biežāk kā reizi 1-2 mēnešos. Mazgāšanai ar tīru ūdeni vai peldēšanai – ierobežojumu nav.

Lai sesks sevi un Jūs nesavainotu, tam regulāri ir jāgriež nagi. To dara ar speciālām šķērītēm (knaiblītēm), kas domātas dzīvniekiem. Naga galu nogriez aptuveni 2-3 mm attālumā no dzīvās naga daļas. Drošāk būs, ja pirmajā reizē vetārsts Jums parādīs kā to izdarīt.

Ausu tīrīšanu veic pēc vajadzības, ar speciālā šķidrumā samitrinātu vates tamponu. Uzmanīgi notīra ārējo auss daļu. Necentieties iekļūt dziļāk ausī, tā jūs varat dzīvnieku savainot. Veselam seskam ausis ir tīras, tajās var būt nedaudz sarkanbrūna ausu sēra. Ja sēra ir daudz, plēksnītēs ar melniem punktiņiem, sesks pastiprināti kasa ausis vai purina galvu – nekavējoties jāvēršas pie veterinārārsta.

Seska zobu kopšana ietver sevī pareizu barošanu un regulāru mutes veselības pārbaudi. Sesks zobus attīra graužot cietu barību (svaigus vai kaltētus vistu kakliņus, skrimšļus ).