Heidija tika atrasta Jelgavā uz ielas 2013. gada vasarā. Sesku meitene tika atrasta labā stāvoklī, neskatoties uz karsto vasaras laiku, Heidija bija staigājusi ziemas biezā, burvīgā kažociņā. Atrašanas brīdī Heidija bija apmēram vienu gadu veca. Viņa tika nogādāta Jelgavas dzīvnieku patversmē. Uzzinot biedrībai „Klubam „Seskumīlis”” par Heidijas atrašanos patversmē, kluba valdes locekle Maija sesku meitenīti paņēma savā aprūpē, sniedzot pagaidu mājas. Heidijai bija ieilgusi meklēšanās, tāpēc viņa tika izkastrēta.

Man mājās uz to brīdi bija divi četrgadīgi sesku puikas – Fredo un Emis. Ik palaikam man iezagās doma, ka vajadzētu ņemt savā aprūpē trešo sesku, kurš varētu izdancināt abus manus večukus. Izdzirdot stāstus no Maijas par Heidiju, es viņā iemīlējos un sapratu, ka šī meitenīte būs manējā. Vislielākais satraukums bija par to, kā pieņems Heidiju abi sesku puikas, bet bažām nebija pamata, jo ļoti ātri seski sadraudzējās. Viņu starpā valda harmoniskas attiecības.

Heidija ir burvīga sesku meitenīte! Viņa ir fantastiski mīļa, tiekam apmīļoti ģimenē mēs visi – sākot no cilvēkiem līdz abiem sesku puikām. Katrs rīts sākas ar Heidijas ielekšanu gultā un mūsu apbučošanu. Mūsu sesku puikas tiek izdancināti, it īpaši Emītis, kuram ir atgriezusies otrā jaunība! J Mēs Heidiju esam iesaukuši par Gazelīti, jo viņa mājās joņo kā maziņš dinamītiņš apkārt. ????

Mums ir patiess prieks par to, ka Heidija ir ienākusi mūsu ģimenē! Nu mājās jau valda trīskāršs prieks! ????

Anita & sesku komanda