Sesks ir plēsējs, tāpēc viņa uztura galvenā sastāvdaļa ir gaļa. Ir divi veidi kā barot savu sesku: gatavā sausā barība un BARF. Iesācējiem iesaka lietot gatavās sausās barības.

Seskiem nepieciešams augsti kalorēts dzīvnieku valsts izcelsmes uzturs, kurā ir 34 – 40 % olbaltumvielu, ne mazāk kā 22 % tauku un ne vairāk kā 2 % šķiedrvielu. Šādām prasībām atbilst lielākā daļa profesionālo sauso barību kaķēniem un grūsnām vai laktējošām kaķenēm, piemēram: Hill’s Kitten, Orijen Cat, Arden Grange Kitten, Nutro Choice kitten. No Latvijā pieejamām sausajām barībām tieši seskiem var ieteikt Fernando, Ferret Formula, BOSH Totally Ferret, F4Y Ferretastic.

Kā kārumu seskam var piedāvāt putnu / liellopa / truša gaļas gabaliņu, paipalu olu 1x nedēļā, speciāli seskiem domātos kārumus (bet jāraugās lai tie satur dzīvnieku izcelsmes produktus).

Augļi un dārzeņi seska organismā nepārstrādājās, un var būt pat bīstami (aizsprostot zarnu traktu)!

Barojot ar profesionālo barību , papildus vitamīni veselam seskam ikdienā nav nepieciešami. Vajadzība papildināt uzturu ar vitamīniem var rasties dzīvnieka spalvas maiņas periodā, meklēšanās, grūtniecības, laktācijas un slimības periodā. Tādos gadījumos preparātus un devas nosaka veterinārārsts.

Sesku nekādā gadījumā nevar barot ar ēdienu no galda, jebkuru gatavo barību, kas domāta suņiem, ekonomiskās un premium klases gatavo barību, dažas zivis, govs pienu u.c. piena produktus (izņemot biezpienu) un produktus kuru sastāvā ir sīpoli un ķiploki.